Studencka Baza Noclegowa

menu

WspółpracaJeśli chciałbyś dodać coś do tego serwisu, masz jakieś nowe informacje, na temat którejkolwiek chatki, czy bazy, zajmujesz się którymś z podanych tu obiektów, lub byłeś bazowym i chciałbyś o tym opowiedzieć - zapraszam do współpracy. Może znasz jakieś ciekawe miejsce, godne polecenia i pasujące do konwencji strony? Widzisz, że nie zostało ono jeszcze zaprezentowane w tym serwisie Napisz do mnie.

Chętnie opublikuję wszelkie nowinki dotyczące opisywanych tu miejsc, siłą rzeczy nie jest możliwe bym nieustannie odwiedzał wszystkie obiekty Studenckiej Bazy Noclegowej, stąd moja wiedza w kwestii najświeższych zmian może być niepełna. Dlatego też chętnie podejmę współpracę z ludźmi opiekującymi się bazami czy chatkami, chodzi oczywiście o wymianę informacji. Ale też o reklamę takiego, niedrogiego a godnego polecenia, innym miejsca wśród odwiedzających moją stronę.

Wdzięczny będę również bardzo za wszystkie uwagi, komentarze i informacje mogące skorygować czy uzupełnić zawarte w tym serwisie wiadomości. Śmiało można wytykać błędy i wskazywać nieścisłości, gdyż moim celem nie jest ich powielanie. Zależy mi na aktualności i rzetelności podawanych tu informacji. W zakładce "Kontakt" znajdziecie adres mailowy.

Szczególnie zobowiązany będę za udostępnienie nowych informacji tyczących się tematu chatek studenckich i baz namiotowych we wschodniej części naszych gór, tj. Beskidzie Niskim i Bieszczadach.

Ponadto poniżej umieściłem stosowne butony oraz logo serwisu. Jeśli ktoś z Was będzie na tyle miły i zechce umieści na swej stronie taki przycisk lub logo - będę bardzo zobowiązany.


Tu możesz pobrać logo tego serwisu i umieścić je na swojej stronie:

logo chatki ciemne
400 x 300 PNG
logo chatki białe
400 x 300 PNG


button_chatki.com.pl
280 x 84 PNG
button_chatki.com.pl
280 x 84 PNG


button_chatki.com.pl
300 x 84 PNG